TopStar

15. listopadu 2017 12:21

Jennifer Anistonová jako Superwoman

Herečka Jennifer Anistonová není z těch, které by se neustále objevovaly na titulních stranách tisku. Navíc, osmačtyřicetiletá kráska není ani na sociálních sítích. Nyní však předvedla svůj smysl pro humor a natočila parodijní video na počest padesátin komika Jimmyho Kimmela. Krátký snímek příjemně překvapil všechny fanoušky.

Hvězda úspěšného seriálu Přátelé se předvedla před svými fanoušky v úplně nové roli - v roli Superwoman v červeném superhrdinském kostýmu. Kromě Jennifer si ve snímku střihli roli i Ben Affleck, který předvedl žlutého Batmana, Matt Damon jako Muscle Man nebo Zach Galifianakis v podobě Super Ducka.

# - - 50- # , # ! — @spletnik_ru #spletnik #spletnikru #jenniferaniston #benaffleck #mattdamon

Příspěvek sdílený Spletnik (@spletnik_ru), Lis 15, 2017 v 2:52 PST

Hvězdy se inspirovaly komiksem The Terrific Ten, který má na svědomí právě Jimmy Kimmel. Příběh vytvořil v pouhých devíti letech. Všechny postavy jsou výplodem fantazie malého Jimmyho. Na začátku videa každý z nich předvádí, co dovede a posléze se všichni společně odebírají zachránit svět před stejně komickým Muscle Manem.

Kreativní tým Bena Afflecka, Matta Damona a Jimmyho Kimmela nenatočil podobné humorné video poprvé. V roce 2008 se Matt Damon a Sarah Silvermanová podíleli na natáčení shotu I am fucking Matt Damon, což Matt věnoval bývalému příteli Sarah, právě showmanovi Kimmelovi.

Hozenou rukavici nemohl nechat Jimmy Kimmel bez odezvy, takže si s Benem Affleckem připravil odvetu. Kdo byl lepší? Posuďe sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také