TopStar

1. března 2018 09:35

Jennifer Lawrence to má s muži těžké! Čelí spekulacím o románku s Chrisem Prattem a vyznává lásku Darrenu Aranofskymu

Poté, co si Jennifer Lawrence a Chris Pratt společně zahráli ve snímku ‚‚Pasažéři‘‘, a dokonce spolu přišli na jeho premiéru, spekulace na sebe nenechaly dlouho čekat a všichni začali mluvit o tom, zda jsou herci pár k pohledání a tají to. Aby toho nebylo málo, tak se prý Lawrence stala důvodem Prattova rozchodu s Annou Faris. Jak tomu ale bylo doopravdy?

Několik měsíců po uvedení filmu na trh a všelijakých spekulacích o rozpadu manželství mezi Prattem a herečkou Annou Faris právě kvůli Jennifer Lawrence, se nechali oba aktéři skandálu slyšet, že mezi nimi nikdy k žádnému romantickému vztahu nedošlo.

‚‚Nikdy jsem s Chrisem Prattem nic neměla. On se rozvedl se ženou až 2 roky poté, co jsme natáčeli film Pasažéři. I přesto se všichni rozhodli, že za to můžu já,‘‘ nechala se ublíženě slyšet herečka.

Samotná bývalá manželka Pratta zveřejnila, že pomluvám o románku jejího muže s hereckou kolegyní nevěří. Ve své knize, kterou Faris zveřejnila v říjnu loňského roku, dokonce nazývá Jennifer svou přítelkyní. ‚‚Skutečně jsme s Jennifer přítelkyně. A ona se mi dokonce omluvila, ačkoli to dělat vůbec nemusela, protože nic špatného neudělala,‘‘ zněla jedna z poznámek Anny na účet Jennifer.

Lawrence se ale s veřejností podělila i o to, jak to momentálně má se svou bývalou láskou, režisérem Darrenem Aronofskym, se kterým se hvězda rozešla loni v létě. Jak původně herečka tvrdila, s tvůrcem oscarových filmů zůstala přáteli, i když Jennifeřiny city k němu stále neochladly. ‚‚Stále ho miluji,‘‘ nechala se herečka slyšet.


Přečtěte si také