TopStar

9. června 2018 08:00

Jennifer Lawrence tají nový vztah! Pro tentokrát si začala se sexy galeristou

Jak to tak vypadá, vyhledávaná herečka Jennifer Lawrence (27) se oklepala z předchozího vztahu s režisérem Darrenem Aronofskym i ostatních pošetilých románků. Pro tentokrát si našla ředitele umělecké galerie v New Yorku. Podle všeho se dvojice seznámila díky jejich společné přítelkyni.

‚‚Jejich vztah trvá už několik týdnů. Schází se ale tajně a dávají si hrozný pozor, protože nechtějí, aby je někdo viděl společně,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Nová partie blonďaté krásky je Cooke Maroney, ředitel newyorské galerie, který spolupracoval s mnoha světově proslulými malíři a umělci. Dokonce v minulosti pracoval jako galerista v Gagosian Gallery v New Yorku. Rovněž se účastnil mnoha výstav a otevření galerií ve městě. O jeho soukromém životě ale nic známo není.

Co se Lawrence týče, tak ta se před nedávnem objevila na galavečeru Brooklyn Academy of Music, kde vrkala se svým bývalým přítelem, devětačtyřicetiletým režisérem Darrenem Aronofskym. A nebránila se ani společným fotografiím. A téměř měsíc zpět se spekulovalo, že si herečka začala s o více než 30 let starším režisérem Davide O. Russellem. Tyto spekulace ale nebyly potvrzeny.

No a není to ani tak dávno, co se Lawrence s veřejností podělila o to, jak to momentálně má se svou bývalou láskou Darrenem Aronofskym, se kterým se hvězda rozešla loni v létě. Jak původně herečka tvrdila, s tvůrcem oscarových filmů zůstala přáteli, i když Jennifeřiny city k němu stále neochladly. ‚‚Stále ho miluji,‘‘ nechala se herečka slyšet. No, uvidíme, zda ji to již přešlo.


Přečtěte si také