TopStar

31. března 2018 10:05

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez si koupili nové hnízdečko lásky! Z částky vás ovšem zamrazí...

Zpěvačka Jennifer Lopez (48) a její milý Alex Rodriguez (42) jsou spolu už pořádně dlouho. A pro tentokrát udělali další důležitý krok ve svém vztahu. Dvojice si koupila nový byt v New Yorku. A že nebyl vůbec levný - částka přesáhla v přepočtu 300 milionů korun. No, co na to říkáte?

Apartmán s rozlohou 1200 m2 si zpěvačka a sportovec koupili v nejvyšší budově západní polokoule, dům č. 432 na Park Avenue v Manhattanu. V bytě se nachází tři ložnice a čtyři koupelny. Mezi hlavní body domu patří soukromá restaurace, kterou mohou navštěvovat pouze obyvatelé objektu, krytý bazén, posilovna a prostor pro pořádání různých událostí a večírků.

Kromě tohoto bytu vlastní dvojice ještě jeden v Miami a Los Angeles. Jak se všichni fanoušci domnívají, po tak závratném kroku jako je koupě bytu na sebe svatba nenechá dlouho čekat a Alex konečně požádá Lopez o ruku. A i přesto, že se dvojice nechala slyšet, že na sňatek nespěchá, vše nasvědčuje přesnému opaku.

Připomeňme, že o vztahu osmačtyřicetileté herečky a dvaačtyřicetiletého baseballisty se mluví od března loňského roku poté, co zveřejnili společnou fotografii. Apartmán je tedy jakýmsi dárkem k výročí. A není to první dar, co snědá kráska dostala.

Těsně před Vánoci loňského roku dostala Jennifer vlastní letadlo. I když kdo ví, zda si ho Alex z chlapeckého rozmaru nekoupil spíše pro sebe. V první řadě, na tomto letadle může rodina létat na dvakrát větší vzdálenosti, což je ideální k pracovním cestám. A v další řadě, do nového modelu se lehce vejde čtrnáct osob, zatímco v sportovcově předchozím se sotva vměstnalo lidí sedm. Tudíž do letadla se vejde rodina i s věcmi. Jak se říká, hvězdy taxíkem už nejezdí, dnes se všude létá vlastními letadly.

Sdílejte článek
Štítky výročí Jennifer Lopez nový byt

Přečtěte si také