TopStar

23. prosince 2017 07:18

Jennifer Lopez dostala předvánoční dárek! A že byl pořádně drahý

Před objektivy paparazziů padl pro tentokrát nečekaný předvánoční dárek od milého Jennifer Lopez Alexe Rodrigueze. Herečka dostala letadlo, konkrétně business jet, které prý pomůže rodině cestovat společně bez jakýchkoli obtíží.

Bývalé letadlo Bombardier Learjet 60 společnosti Bombardier Aerospace, které baseballista Alex Rodriguez vlastnil, prodal v květnu letošního roku, aby si mohl pořídit solidnější variantu. A tady ho máme - krasavce Gulfstream IV od společnost Gulfstream Aerospace Corporation. Pochopit sportovce můžeme, ve srovnání s předchozím se mu tenhle hodí mnohem víc. V první řadě, na tomto může létat na 2x větší vzdálenosti, což je ideální k pracovním cestám s rodinou. A v další řadě, do nového modelu se lehce vejde 14 osob, zatímco v předchozím se sotva vměstnalo lidí 7. Tudíž do letadla se vejde rodina i s věcmi. Jak se říká, hvězdy taxíkem už nejezdí, dnes se všude létá vlastními letadly.

Dvoumotorové zvíře Rodrigueze ještě voní barvou, teprve se dostalo z dílny a nyní je připraveno na svou první cestu. Kam se na něm Rodriguez spolu se svou milou Jennifer Lopez, jejími dvojčaty a svými dcerkami 12letou Natashou a 9letou Ellou vydá, zatím známo není. Nevylučuje se však, že první let se uskuteční při líbánkách dvojice, vždyť časopis People tvrdí, že žádost o ruku Jennifer přijde právě o Vánocích. Uvidíme tedy již za několik málo hodin.

Připomeňme, že o vztahu osmačtyřicetileté herečky a jednačtyřicetiletého Rodrigueze se mluví od března letošního roku poté, co zveřejnili společnou fotografii. Jsme zvědavi, co dostane Jennifer k výročí, předčít letadlo totiž nebude jen tak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také