TopStar

11. března 2019 11:01

Tereza Šulcová

Jennifer Lopez se bude konečně vdávat! Už počtvrté!

Jennifer neměla na muže nikdy moc štěstí, podle toho skončila i její manželství. Často přezdívaná JLo se bude vdávat již počtvrté! Své ano řekla partnerovi Alexovi Rodriguezovi po dvou letech vztahu. Svou radost si nedokázala nechat jen pro sebe a pochlubila se tak s novinkou na Instagramu, kde světu oznámila, že už brzy bude znovu vdanou paní!

Americká herečka, zpěvačka, tanečnice a také návrhářka se pochlubila celému světu, že se bude vdávat. Již dva roky žije s partnerem Alexem Rodriguezem. Zpěvačka má dvojčata z prvního manželství s hercem Marcem Anthonym. Její partner Alex má dvě dcery z předchozího manželství.

Dvojice si nyní užívá bez dětí v exotické destinaci. Alex měl vše perfektně naplánované! „Řekla ANO,“ napsal nadšeně na sociální sítě. JLo zas zveřejnila fotku z pláže, na které je detail prstenu, který zdobí její ruku. Budoucí manžel se asi musel plácnout přes kapsu, protože pořídil opravdu obří diamant!

Bývalý sportovec pořídil prsten podle odborníků v přepočtu za 23 miliónů korun. Podle všeho má diamant minimálně deset karátů. ‚‚Zářící diamant má hodnotu přibližně 1 milión dolarů,“ svěřila se specialistka na luxusní šperky Lauren McCawley, která hodnotila prsteny například Angelině Jolie, Beyoncé, Amal Clooney nebo Elizabeth Taylor.

Zpěvačka na svůj Instagram napsala osm srdíček. Zásnuby na Bahamách ji očividně překvapily. Lopez byla požádána o ruku celkem pětkrát, z toho jedna svatba se nakonec neuskutečnila, a to s hercem Benem Affleckem. Podle umělkyně je pro ni Alex konečně ten pravý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také