TopStar

12. září 2014 10:43

Jeremy Clarkson: Konečně pravda o tom, jestli poletí z TOP GEARU

Popravdě řečeno... Měl hodně namále. Jeremy Clarkson (54) to přehnal v minulé sérii Top Gearu s rasistickými narážkami a vypadalo to, že jeho zaměstnavatelům definitivně došla trpělivost. Ale nakonec to rozdýchali.

I když ředitel BBC Danny Cohen Jeremyho důrazně varoval – ještě jednou mu prý ujete pusa a může se s lukrativním jobem rozloučit.

Každopádně spekulace, že nová série, která se chystá na začátek příštího roku, bude bez Jeremyho, se neportvrdily. "Pokud mě do té doby neroztrhá směčka divokých psů, budu u toho," nechala se hvězda slyšet s dost škodolibou poznámkou, že kdo se těšil na jeho odchod, má smůlu.

Momentálně si podle deníku Mirror vydělá Clarkson za rok působení v Top Gearu milion liber. Jestli si to ovšem nepokazí svojí pověstnou prostořekostí. Každopádně to vypadá, že tenhle chlápek přežije prostě všechno. Tak například řidiče nákladních aut spojil s vraždami prostitutek, při natáčení v Asii použil nemístně výraz "slope" (rasistické slangové označení Asiatů), o japonských autech řekl, že mu připomínají lidi s výrustky na tváři, a tak dále.

TIP Prima-Style.cz: Top Gear znáte z Prima COOL!

Top Gear v Praze:

Sdílejte článek

Přečtěte si také