TopStar

2. ledna 2018 11:02

Jessica Alba je trojnásobnou maminkou!

Na tento silvestrovský večer Jessica Alba a Cash Warren určitě nezapomenou! 31. prosince se hvězdné dvojici narodil dlouho očekávaný syn. První fotografie novorozence se objevila na hereččině Instagramu. Je podobný mamince, nebo tatínkovi? Posuďte sami.

‚‚Hayes Alba Warren. 31.12.2017. Nejlepší novoroční dárek! Jsme s Cashem tak šťastni! Haven a Honor jsou také šťastné za narození bratříčka,“ napsala Jessica k fotografii svého novorozeného spícího synka.

Děťátko je v pořadí třetí u hvězdné herečky. Jessica Alba se svým osmatřicetiletým mužem Cashem Warrenem už dvě dcerky vychovávají. Devítiletá Honor a šestiletá Haven vždy ale toužily po bratříčkovi a hvězdný pár ostatně taky. O těhotenství hvězdy filmových pláten se začalo mluvit v létě 2017. V průběhu celého těhotenství se Alba chovala jako zodpovědná buducí maminka, i přesto se však na veřejnosti ukazovala často.

Tři děti a dost, to je výrok páru, který s dalšími dětmi nepočítá. ‚‚Hotovo, hotovo, hotovo. S dalšími dětmi již nepočítám, i když Cash by určitě chtěl. Takhle je to v pořádku, tři děti postačí,“ zmínila s jistotou Alba. Herečka je ovšem ve věku, kdy flintu do žita jistě házet nemusí, uvidíme tedy, zda se rod Warrenů uzavřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také