TopStar

1. února 2018 13:00

Jessica Alba ukázala roztomilou fotku děťátka!

Nejmladšímu dítěti hollywoodské herečky Jessicy Alby (36) a producenta Cashe Warrena (39) je už měsíc! Chlapeček Hayes Alba Warren se po boku maminky cítí velmi dobře a ta mu zas věnuje všechen svůj čas. No, nejsou rozkošní?

Hvězda seriálu ‚‚Černý anděl“ napsala fanouškům a sledujícím na Instagramu, že se na svou oblíbenou televizní show dívá s maličkým na prsou. ‚‚Všechny dny trávím se svým Hayesem. Odpočíváme a díváme se na Grace a Frankie. Dostali jsme se už ke čtvrté řadě a nechceme, aby seriál skončil,“ napsala kráska o svém zasloužném odpočinku.

Dlouhoočekávaný syn se hvězdné dvojici narodil na Nový rok a podle slov rodičů byl tím nejlepším darem. Dítě je v rodině třetí, Hayes už má dvě sestřičky - starší Honor (9) a mladší Haven (6).

Tři děti a dost, to je výrok páru, který s dalšími dětmi nepočítá. ‚‚Hotovo, hotovo, hotovo. S dalšími dětmi již nepočítám, i když Cash by určitě chtěl. Takhle je to v pořádku, tři děti postačí,“ zmínila s jistotou Alba. Herečka je ovšem ve věku, kdy flintu do žita jistě házet nemusí, uvidíme tedy, zda se rod Warrenů uzavřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také