TopStar

12. srpna 2018 11:50

Jessica Alba vypadá čerstvě po porodu fantasticky! Předvedla se v šatech Dior

Herečka Jessica Alba (37) před pár dny všechny doslova nadchla! Když se objevila na ceremonii Nylon’s Beauty Innovator Awards, předvedla nejen luxusní róbu módního domu Dior, ale především svou perfektně štíhlou postavu. Tou se hvězda pyšnila vždy, že bude ale ve formě tak čerstvě po porodu, to skutečně nikdo nečekal.

Hollywoodská hvězda Jessica Alba se objevila ve společnosti v pudrových šatech na tělo značky Dior, které precizně podtrhly její ploché bříško a nadchly všechny přítomné. Všichni totiž čekali, že se herečka bude nějakou dobu objevovat na veřejnost především ve volných modelech, které její bříško po porodu skryjí. Opak je pravdou- herečka vypadá úžasně!

Hvězda filmu Sin City doladila svůj look černým psaníčkem Dior ve tvaru srdce se zlatým řetízkem a černými sandálky na platformě a vysokém podpatku. Účes v podobě romantických vln a make-up, který klade důraz na rty, dělala herečce její osobní vizážistka.

Dlouhoočekávaný syn se hvězdné dvojici narodil na Nový rok a podle slov rodičů byl tím nejlepším dárkem. Dítě je v rodině třetí, chlapec Hayes už má dvě sestřičky - starší Honor (9) a mladší Haven (6).

Tři děti a dost, to je výrok páru, který s dalšími dětmi nepočítá. ‚‚Hotovo, hotovo, hotovo. S dalšími dětmi již nepočítám, i když Cash by určitě chtěl. Takhle je to v pořádku, tři děti postačí,“ zmínila s jistotou Alba. Herečka je ovšem ve věku, kdy flintu do žita jistě házet nemusí, uvidíme tedy, zda se rod Warrenů skutečně uzavřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také