TopStar

7. května 2018 11:03

Jessica Simpson jako perfektní maminka! Dcerce uspořádala velkolepou oslavu narozenin

Dcerka sexy blondýny Jessicy Simpson (37) a fotbalisty Erica Johnsona oslavila na Prvního máje šesté narozeniny. Krom spousty hmotných dárků dostala holčička i úžasnou oslavu narozenin ve stylu filmu ‚‚Největší showman‘‘. Právě tento snímek malá Maxwell miluje a z celé ‚‚kinder párty‘‘ byla nadšená.

Jessica Simpson v mnoha rozhovorech zmiňovala, že její holčička je rozená herečka, herecká kariéra je jejím snem a vyzná se v kinematografii pomalu lépe než její rodiče. Právě proto se zpěvačka rozhodla uspořádat své maličké oslavu narozenin v duchu filmu ‚‚Největší showman‘‘. A show to skutečně byla.

Celá oslava stála pořádný finanční obnos. Konkrétně dali rodiče za celou párty v přepočtu přes 450 tisíc korun. Na událost dorazila spousta herců a každý z nich se převlékl do některé z filmových postav. Samotná Maxwell se pro ten večer stala Anne Wheeler, kterou si ve filmu zahrála zpěvačka a herečka Zendaya. Jessica a Eric si zas vzali kostýmy gymnastů, a že omládli hned o několik let.

Na oslavě se objevili i gymnasté, žongléři, akrobati, mimové a další pozvaní profesionálové z cirkusu. Nejatraktivnější byl ale na celé akci stůl přeplněný sladkostmi. Fanoušci Simpson a její rodiny oslavu vychválili a na sociálních sítích psali pozitiví komentáře. ‚‚Skvělý nápad na oslavu! Maxwell vypadá parádně,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů.

Jessica Simpson z filmových pláten v posledních letech zmizela. Předtím si zahrála v několika známých seriálech jako ‚‚That '70s Show‘‘ a ‚‚The Twilight Zone‘‘ a pár vedlejších rolí filmů jako ‚‚Pán převleků‘‘. V roce 2005 Jessica natočila svůj první významější film ‚‚Mistři hazardu‘‘, kde ztvárnila krásnou Daisy Duke spolu s herci Seannem Williamem Scottem a Johnnym Knoxvillem a nazpívala známou titulní písničku ‚‚These Boots Are Made for Walkin`‘‘.


Přečtěte si také