TopStar

24. ledna 2018 08:00

Ještě neznáte Tess Holiday? Plus-size modelka, která ráda šokuje

Tato modelka je známá svou kontroverzní a provokativní povahou. Její fotografie šokují celý svět, a právě proto je Tess Holiday (32) úspěšnou hvězdou modelingu i Instagramu. Nyní vyfotil její kypré tvary sám její manžel. A že je nač se podívat. To přehlédnout snad ani nejde... Co na to říkáte vy?

Manžel této mediálně známé osoby zveřejnil na jejím Instagramu šokující fotografii, která má značit podporu Pochodu za práva žen. Ten proběhl minulý víkend a Tess se ho nezúčastnila. A právě proto byl vytvořen tento snímek.

‚‚Ženy si zaslouží úctu nezávisle na tom, zda jsou kompletně nahé nebo oblečené od hlavy až po paty,“ zní komentář připsaný k pobuřující fotce.

Každá žena má právo volby, jak bude vypadat, a jak se bude prezentovat na veřejnosti. Je však v pořádku, že extrémní podvyživenost a vychrtlé modelky jsou v současnosti jedním z největších prohřešků moderní doby, ale extrémní obezita je v pořádku? Právě tu totiž Tess Holiday dennodenně podporuje a propaguje na svých sociálních sítích. Aby toho nebylo málo, provází každý svůj příspěvek motivačním citátem. No, co je moc, to je moc.

Připomeňme si, že 20. ledna proběhl v mnoha městech Spojených států Pochod za práva žen, který byl, jak název vypovídá, proti genderové a rasové diskriminaci. V jednom z největších pochodů v Los Angeles se mezi zúčastněnými objevily herečky Natalia Portman, Scarlett Johansson, Cameron Diaz, Jennifer Lawrence či zpěvačka Adele.

Není to poprvé, co Tess Holiday vyjádřila protest vůči diskriminaci jiných ras a národů. Kupříkladu byla jednou z vůdčích osobností, které chtěly bojkotovat fotky modelek plus-size, které byly upravované ve Photshopu. Zároveň obvinila sociální síť Facebook v diskriminaci obézních lidí. A co myslíte vy? Jsou tato obvinění na místě?


Přečtěte si také