TopStar

26. ledna 2015 18:20

Lenka Zajícová

Jídlo, které zlepší váš sexuální apetit

Pokud se po jídle rozhodnete pro spánek a chuť na sex je pryč, mohou za to nevhodně vybrané potraviny. Některé nás totiž svádí pouze ke spánku. Chcete si užít vášnivou noc? Nakupujte podle nás.

ČOKOLÁDA:

Obsahuje látku fenylalanin, která zvyšuje množství hormonu štěstí tedy endorfinů. Ty dokáží povzbudit naše libido.

JAHODA:

Jahody jsou známým afrodiziakem. Obsahují zinek a mangan, čímž rozpumpují produkci hormonů a zvýší naše sexuální chutě. Zinek navíc podporuje tvorbu testosteronu.

MED:

Jeden z nejstarších afrodiziak. V Indii si prý ve středověku muži natírali penis medem proto, aby jim rostl.

OŘECHY A SEMÍNKA:

Mandle, vlašské ořechy pistácie nebo I dýňová semínka obsahují zinek a dodávají nám energii a sílu. Dýňová semínka údajně působí jako viagra a některé lidi může vzrušovat už jejich tvar. Vypadají jako malé vagíny.

Lenka 20.1 zbytek - Obrázek 2

ÚSTŘICE:

Už Casanova pravidelně jedl 50 čerstvých ústřic, aby měl výdrž. Jsou bohaté na zinek, jehož nedostatek vede k nedostatku sexuální energie. Muž, který vidí ženu polykat ústřice, si zase hned představí, jak bude polykat sperma.

VANILKOVÁ ZMRZLINA:

Již Aztéci věřili, že vůně vanilky vzbuzuje u mužů i žen vášeň. Doktor John King žijící v 18.století dokonce napsal ve své knize věnované sexuálnímu chování, že pokud žena po sexu netouží, nedostatek vanilky ji jistě souží.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také