TopStar

7. dubna 2018 14:20

Jiřímu Pomeje krachlo manželství! Celou situaci nezvládá a chce od všech klid

Po dobu léčby rakoviny hrtanu byla Andrea Pomeje (29) svému muži obrovskou oporou. Teď ale v manželství dvojice došlo ke krizi a Andrea za sebou práskla dveřmi. Podle ní je příčinou rozchodu Jiřího permanentní pití a návštěvy všelijakých nonstopů a hospod. Žádnou další šanci muži už dávat neplánuje. A jak nese celou situaci sám Jiří? Chce, aby ho všichni nechali v klidu umřít.

‚‚Myslela jsem, že s nemocí si uvědomí nějaké věci a že pochopí, že životní styl, který vedl před nemocí a který nám už tehdy působil problémy, musí změnit. Že nepojede znova stejnou linii, kterou vedl x let. Rok jsme se snažili, aby se uzdravil, ale ukázalo se, že vůbec nic nepochopil a že pokoru k životu, ani svému ani svého okolí, nezískal,“ nechala se slyšet rozhořčená Andrea, která je definitivně rozhodnutá se vztahem skoncovat.

Jiří je celou situací zdrcený a přeje si jediné - aby mohl v klidu umřít. ‚‚Já nemám co dělat. Ženská se mnou skončila,“ okomentoval celou situaci opuštěný manžel. Ani napotřetí to Jiřímu nevyšlo a teď ho čeká nejspíše další rozvod. ‚‚Piju jako každej normální chlap,“ okomentoval na závěr Jiří výtky své stále ještě ženy. A jak to mezi nimi dopadne? Andrea už nejeví o zdravotní stav ani aktivity muže žádný zájem, je tedy zřejmé, že právě rozvodové řízení je za rohem. Jediné, co si devětadvacetiletá dýdžejka přeje, tak aby celou situací netrpěla jejich společná dcerka Anička.

‚‚Jirka jede teatrální vystoupení, jako při každém rozchodu. Za Kuklové stál na Nuseláku a za Bartošové trávil čas na hlaváku s bezdomovci. Teď je u nás doma,“ dodala ke svému vyjádření Andrea drsně.

Další z Jirkových osudových žen byla i již zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová, pro kterou si ve svatební den zamilovaný herec dojel jako princ na bílém koni na zámek Hluboká, kde na něho čekala ve svých vysněných princeznovských šatech. S Ivetou se herec původně rozvádět nechtěl, došlo však ke tragédii a Iveta dobrovolně sama ukončila svůj život pod koly vlaku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také