TopStar

13. března 2018 15:00

Ilona Blašková

Jitka Boho dotočila klip, ve kterém se představí jako éterická múza

Zpěvačka Jitka Boho právě dotočila čtvrtý klip k písni “Hlavou ven“. A představí se v něm mimo jiné jako éterická múza!

Píseň “Hlavou ven“ je inspirovaná skutečným příběhem manželů. Dlouhou dobu prý kolem sebe jen kroužili, aniž by přeskočila pověstná jiskra. „Já už jsem to od začátku textovala jako duet. Líbilo se mi, že je tam ta interakce mezi námi. A je to o tom, že se celou dobu v tom videoklipu nesetkáme. Většinou texty čerpám ze života a tohle je opravdu z toho seznamování, kdy jsme se potkávali na různých akcích, a já jsem si říkala: Ježiš, co to je za... Co tady dělá? Co se mě tu snaží oblbovat? A takhle jsem vnímala lidi, co mi nabízeli jeho číslo. Takže tak jsem se dívala na Lukáše. Ale nakonec po několika letech jsme se dali dohromady a začali jsme spolu tvořit. Takže osud tomu tak chtěl," prozradila zpěvačka.

I když v prostorách průmyslové haly bylo chladno, Jitka ví, že pro krásu se musí trpět. A tak zvolila na míru ušité lehounké šaty, které navíc odhalily její nové tetování. "Snažím se přemýšlet nad scénářema, jak by to mělo vypadat. A pak to samozřejmě konzultuji se všema. Hlavně s manželem. Jedny šaty mají představovat ten civil, ten boho rock style. A ty druhé jsou takové vílovské, až svatební. Ty mají představovat múzu a svádí vlastně mého manžela."

Pro klip Jitka zvolila i blond paruku a barevné kontaktní čočky. Jitka je zvyklá je nosit, takže to pro ni nebyl žádný problém. Ráda si dopřeje změnu. Vyzkoušela už bílé, hnědé, a jiné crazy čočky nejrůznějších barev. V paruce se Jitka cítila tak dobře, že ji nechtěla sundat. A tak je možné, že si její manžel už brzy bude muset zvykat, že má doma platinovou blondýnu.

Sdílejte článek
Štítky Jitka Boho

Přečtěte si také