TopStar

9. března 2018 13:33

Jitka Čvančarová je podruhé těhotná!

Herečka Jitka Čvančarová (39) den ode dne kvete po boku své pětileté dcerky Elenky a milého Petra Čadka (39). Teď se ukázalo, že kráska bude mít ve své rodince o dalšího člena navíc. Jitka si druhého potomka přála už pořádně dlouho a pro tentokrát se zadařilo!

Herečka Jitka Čvančarová v poslední době jen září a vypadá fantasticky. Teď fanoušci už vědí, proč tomu tak je. Devětatřicetiletá hvězda české kinematografie je podruhé v tom! Dnes je dokonce ve fázi, že již vybírá kočárek. Před nedávnem se objevila Jitka na představení nového modelu kočárků holandské značky, kam dorazila po boku muže Petra Čadka i dcerky Elenky.

Čvančarová se celkem často dostávala pod palbu kritiky od svých fanoušků a na loňském filmovém festivalu v Karlových Varech díky růžovým úplým šatům zvedla své sledující i kritiky pořádně ze židle. A rozhodně ne v pozitivním slova smyslu. Jitka se ale dala dohromady a v posledních měsících předvádí elegantní outfity hodné dámy její úrovně.

Není to tak dávno, co se Jitka s rodinou přestěhovala do nového domu, který po dlouhých čtyřech letech Petr Čadek konečně dostavěl. ‚‚Můj manžel postavil dům. Bylo to náročné pro všechny zúčastněné, ale postavil ho. Je úžasný. Jsme raději u lesa, mezi daňky. Vyběhneme si z domu a jsme v lese,‘‘ nechala se Jitka slyšet v rozhovoru pro Jana Krause.


Přečtěte si také