TopStar

1. srpna 2018 08:00

Jitka Čvančarová konečně porodila druhé děťátko. Teď to oznámila veřejnosti

Jitka Čvančarová (40) se konečně dočkala a porodila druhé děťátko. Chlapeček Theodor se narodil 16. července, přesně rok od smrti Jitčiny maminky. Těhotenství dalo herečce pořádně zabrat a překonat její stavy jí pomáhal především partner Petr Čadek. Teď už má Jitka vše za sebou a čekají ji jen radostné okamžiky mateřství.

‚‚Přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela... Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den, s odstupem pouhých desítek minut. Život ukázal svou sílu. Pokora, úcta. Jsme tolik šťastní za ten dar. Boží dar! Theodor! Děkujeme,‘‘ nechala se Jitka slyšet.

Po narození vážil synek Jitky Čvančarové a tanečníka Petra Čadka tři a půl kila a měřil jednapadesát centimetrů. Celé jméno chlapečka zní Theodor Christian Čadek. ‚‚Je krásnej, zdravej a usmívá se!‘‘ dodala jedna z nejkrásnějších hereček českého filmového průmyslu.

V jednom z rozhovorů se herečka nechala slyšet, že pro ni druhé těhotenství rozhodně nebylo procházkou růžovým sadem. ‚‚Mám bohužel dost problémů v těhotenství, což se nevylučuje s tím, že jsem šťastná, ale není to fyzicky úplně jednoduché období. A rozhodně to není nejkrásnější období v životě ženy, jak někdo říká. To je asi spíš myšleno v té duchovní úrovni, ale fyzicky to opravdu není jednoduché.‘‘

Není to tak dávno, co se Jitka s rodinou přestěhovala do nového domu, který po dlouhých čtyřech letech Petr Čadek konečně dostavěl. ‚‚Můj manžel postavil dům. Bylo to náročné pro všechny zúčastněné, ale postavil ho. Je úžasný. Jsme raději u lesa, mezi daňky. Vyběhneme si z domu a jsme v lese,‘‘ nechala se Jitka slyšet v rozhovoru pro Jana Krause. Nezbývá, než popřát rodince hodně štěstí a hlavně toho zdravíčka...

Sdílejte článek

Přečtěte si také