TopStar

21. června 2018 11:41

Ilona Blašková

Již dnes startují filmové čtvrtky na střeše OC Černý most

Už dnes začíná letní slunovrat a u té příležitosti si náš filmový kanál "Prima Max" připravil i plejádu filmů na Černém mostě. Představte si - výhled na Prahu, letní vánek, filmy, pivečko a třeba i nějaká ta muchlovačka. To je romantika!

Deset filmových večerů v atypickém prostředí na Černém mostě. Tak budou vypadat následující letní čtvrtky. A prima atmosféra rozhodně také nebude chybět. O zábavu se totiž, mimo jiné, postará i Michal Kavalčík. „Je to taková, řekl bych letní rodina. Nádherná atmosféra a co já ještě na tom letním kině mám rád, že tam si jako nikdy nehraje něco, co nebylo trhák. Teďka tam máme všechny filmy, které jsou navržené na několik cen," řekl Michal.

A jak je na tom, co se týká filmových vědomostí? „Pokud mi to čas dovolí, miluji premiéry. Chodíme celá rodina na slavnostní předpremiéry. Co hltám, tak jsou už i trailery. Jsem milovníkem filmů. A když nic nedávají v divadle, tak jdu do kina, kde si člověk úžasně odpočine," prozradil moderátor.

A za přítomnosti teplého vánku si už zítra můžete odpočinout i vy. No uznejte sami, že letní pohodička a dobré občerstvení je jako stvořené pro letní rande. „Nedávno jsem se pokusil, ne teda sbalit, ale pozval jsem svoji Zuzanku do kina a špatně jsem se informoval, o čem ten film je. Asi po 10 minutách filmu, jsme pochopili, že jsme na totálním hororu, který my dva nemůžeme a nesnášíme. Protože se neradi bojíme. To bylo takové moje faux pas z kina," řekl Michal Kavalčík.

Na slavnostním zahájení, kde se bude promítat film „Bába z ledu“ nebudou chybět ani tváře naší televize. Začínáme ve 20:30. A navíc, kdo dorazí, bude se moci vidět v pořadu na Prima Max!

Sdílejte článek