TopStar

26. července 2018 09:00

JLo oslavila narozeniny v bikinách: Kolik byste jí tipli?

Už je to tak! Jedna z nejžhavějších zpěvaček světa oslavila neuvěřitelné devětačtyřicáté narozeniny. Svůj den strávila na pláži po boku svých nejbližších a samozřejmě nemohly chybět fotky, které pak zveřejnila na svém Instagramu. Tak co, dámy, nechtěly byste před padesátkou vypadat právě takhle?

Na fotkách z oslavy pózuje Jennifer Lopez v bikinách po boku svého milého Alexe Rodrigueze a blízkými. Perfektní břišáky, štíhlá postava, úsměv přes celý obličej a láhev šampaňského. Lopez vypadá zkrátka absolutně šťastná. Alex popřál zpěvačce nejprve skrz své sociální sítě a zveřejnil sérii fotek, které předtím nikdo neviděl.

‚‚Když jsme byli dětmi, narozeniny byly jedním z nejočekávanějších dnů. Především kvůli dárkům, které jsme dostávali. Nový plyšový netopýr, taneční boty, nové CD. Teď vidím, jak se vše změnilo. Jennifer má největší radost, když ji může sdílet s jinými. Doufám, že můžeme darovat štěstí někomu, kdo je šťastný 365 dní v roce. Miluji tě,‘‘ znělo přání od baseballisty.

Na snímcích, které Alex zveřejni je Jennifer s dětmi (svými i svého přítele) na dovolené, na procházce a na tanečním parketu. Zpěvačka pózuje bez make-upu v domácím a pracovním oblečení, neskrývá emoce a je šťastná. Je něžná, roztomilá, sexy, roztomilá, ale především opravdová!

Zda dovolila hvězda zveřejnit rodinné fotky, to zůstane záhadou. Každopádně, fanoušci byli nadšeni a zvesela komentovali. ‚‚Úžasná žena, jak fyzicky, tak duševně. Vše nejlepší!‘‘ ‚‚Nádherná rodina,‘‘ a nespočet dalších komentářů se objevilo pod fotografiemi.

Sdílejte článek
Štítky Jennifer Lopez narozeniny padesátka

Přečtěte si také