TopStar

30. června 2013 20:00

Blanka Konrádová

John Travolta: Zničí svého syna?

Hollywoodská hvězda je ze svého syna úplně vedle. Herec se od něj nehne na krok a pořídil mu celou armádu chův. Sledovali jsme zblízka, nikým nepozorováni, chování otce Travolty k tříletému Benjaminovi.

Grandhotel Pupp, pár minut po jedenácté, těsně před začátkem velkého večírku. Z místa, kde je prostor jen pro hotelové hosty, sbíhá tříčlenná ochranka a monitoruje prostor. Pak, krok za krokem, ťape po schodech malý Benjamin s velkou bonboniérou v ruce. Zezadu ho jistí hrdým pohledem zářící otec Travolta.

Suitu uzavírá celá armáda chův – napočítali jsme jich osm (!!!). Celý průvod míří k výtahům. Jednoznačným středobodem celého dění je přitom malý Benjamin, oblečený v tričku a džínách. Armáda chův s tatínkem v čele hltá každé chlapečkovo slovo a raduje se ze všeho, co mrňous udělá. Benjamin má neustálou pozornost, nekonečný obdiv a okolo nedětský svět. Jestli z něj nevyroste rozmazlený kluk, bude to opravdu zázrak.

Na exkluzivních fotkách, které před hotelem Pupp v Karlových Varech pořídil náš fotograf Jirka Janoušek, vidíte celou suitu, která je na festivalu malému Benjaminovi k dispozici. Včetně „poprděného“ tatínka (jiné slovo jeho stav prostě nevystihuje), hollywoodské hvězdy Johna Travolty.

Herec se od syna nehne ani na krok a vláčí ho s sebou všude, kam zamíří. Z Londýna Benjamina v noci ze čtvrtka na pátek převezl tryskáčem do Karlových Varů. Z filmového festivalu pak otec se synkem zamíří za dalšími pracovními povinnostmi.

Tříletý chlapeček by ale spíš měl být doma s mámou Kelly a patnáctiletou sestrou Ellou Bleu. Benjaminovi by víc než harcování po světě prospěly hry se sourozenci a vlastní postýlka v dětském pokoji.

Travolta si ale Benjaminovo dětské blaho představuje jinak. Chce mít potomka stále u sebe. Od tragické smrti šestnáctiletého syna Jetta se totiž herec ještě více upnul na svou rodinu. Jett trpěl autismem a zemřel po srdečním záchvatu 2. ledna 2009 na dovolené.

Když se rok po smrti Jetta narodil Benjamin, byl Travolta šťastný. „Dostali jsme novou šanci žít,“ okomentovali s manželkou Kelly Preston synkovo narození. Podle všeho to zatím vypadá, že díky tatínkově péči malý Travolta nikdy nebude mít šanci žít normálním životem.

Za mnohem zdravější přístup k potomkům považujeme rodičovskou výchovu herečky Jitky Čvančarové s tanečníkem Petrem Čadkem. „Chceme, aby naše holčička měla normální dětství, tak jsme ji na festival nevzali. Dcerku nám teď hlídá kamarádka,“ prozradila nám Jitka v hotelu Pupp ve chvíli, kdy o pár pater výš usínal tříletý Benjamin v další neznámé hotelové posteli.

-jan-

Video VIP zprávy:


Přečtěte si také