TopStar

10. července 2013 06:30

Jan Miler

Johnny Depp a Amber Heard: Láska jako trám!

To, že herec Johnny Depp (50) zahoří takovou láskou k herečce Amber Heard (27), opravdu nikdo nečekal. Blízcí přátelé nového páru dokonce tvrdí, že takhle zamilovaného herce ještě nikdy neviděli.

Johnny se s Amber setkal v roce 2010 při natáčení filmu The Rum Diary (Rumový deník). Poprvé jejich vztah zveřejnila média až v loňském roce. Oba milenci tehdy ještě zapírali, že spolu něco mají. Teď už se ale se svou láskou nijak neskrývají.

Amber dokonce přiletěla do Moskvy jako Deppova oficiální partnerka. V Rusku Deppa doprovázela na prezentaci jeho nového filmu The Lone Ranger (Osamělý jezdec).

Minulý týden po dlouhé době Johnny konečně také poprvé veřejně promluvil o konci čtrnáctiletého vztahu se svou předchozí partnerkou Vanessou Paradis (40). „S Vanessou jsme se společně v klidu na všem domluvili. Je to skvělá žena a máma. I když už spolu nežijeme, mám ji moc rád,“ prozradil Depp v rozhovoru pro Daily Mirror.

Film The Lone Ranger (Osamělý jezdec) je o indiánském bojovníkovi jménem Tonto (Johnny Depp). Tonto se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu muže zákona Johna Reida (Armie Hammer) v legendu spravedlnosti.

Nastává divoká jízda plná velkolepých překvapení a humorných neshod. Oba rozpačití hrdinové je musejí překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí. Do českých kin snímek Osamělý jezdec přišel 4. července.

Johnny Depp prolomil mlčení: Proč opustil Vanessu Paradis?

-juf-

Sdílejte článek