TopStar

15. května 2015 13:14

Tereza Javorová

Johnny Depp musí prchnout z Austrálie. Chtějí mu tam zabít psy!

Herec Johnny Depp (51) za porušení zákona možná zaplatí velmi tvrdě. Smrtí svých milovaných psů! Co kapitán Jack Sparrow provedl?

Herec se dostal do křížku z autralským zákonem, když vyšlo najevo, že předtím, než přistál svým soukromým letadlem na australskou půdu, nenahlásil celníkům svoje dva milované jorkšíry Booa a Pistola. Pokud tak psi okamžitě neopustí zemi, hrozí jim smrt! Jenže otázkou zůstává, jestli je pustí zpátky do USA.

Johnny Depp v Austrálii natáčel pokračování Pirátů z Karibiku a už jednou se musel kvůli poraněné ruce vrátit domů do Kalifornie. Teď k tomu ale dostal zvláštní příkaz. Jeho pejsci Boo a Pistol totiž před návštěvou Austrálie neprošli povinnou kontrolou biologické bezpečnosti a nedostali od úřadů povolení k pobytu. Depp tak bude muset i se svými čtyřnohými miláčky Austrálii okamžitě opusit, pokud nechce, aby za jeho nezodpovědnost zaplatili životem. „Nemůžeme nechat porušovat zákony ani filmové hvězdy, i kdyby to byli ti nejvíc sexy herci světa," uvedly úřady.

Celá situace se vyhrotila navíc tím, že ani v USA si teď nejsou jistí, jestli přijmou psy zpět na americké půdě. Pokud prý Depp porušuje zákony v jiné zemi, co když je bude porušovat i v Americe?

Herec se tak dostal do prekérní situace. Buď se vzdá svých chlupatých miláčků, kteří by byli v Austrálii s jistotou utraceni, nebo si bude muset sypat popel na hlavu a prosit USA, aby je nechala vrátit se domů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také