TopStar

4. listopadu 2017 09:00

Johnny Depp, Penélope Cruz a další hvězdy na premiéře filmu "Vražda v Orient expresu"

Na plátna světových kin přichází filmové zpracování románu Agathy Christie "Vražda v Orient expresu". Premiéra snímku se objevila prozatím v rodné zemi anglické spisovatelky, a to ve čtvrtek 2. listopadu. Na film režiséra Kennetha Branagha přišly hvězdy jako Johnny Depp, Penélope Cruz, Judi Dench a samozřejmě sám režisér, který si ve filmu taky zahrál.

Na červeném koberci u vstupu do londýnské Albert Hall bylo cvakání fotoaparátů častější, než tikot hodin. Hosté ve večerních róbách a smokinzích se usmívali do objektivů a radostně se vítali navzájem. Penélope Cruz předvedla úžasnou postavičku v černé krajkové toaletě, kterou doladila stříbrnými naušnicemi. Michelle Pfeiffer si naopak vybrala světlé večerní šaty, které jí ubraly alespoň 10 let. O žádném modním faux-pas nemohla být ani řeč.

Mezi hosty byl i kontroverzní baletní guru Sergei Polunin, který se snaží pokořit Hollywood a před nedávnem podstoupil focení s Pamelou Anderson.

Vražda v Orient expresu se už dávno před premiérou dostala na seznam nejočekávanějších filmů podzimní sezóny. Čeští diváci se mohou na detektivní drama těšit již příští týden, a to 9. listopadu.


Přečtěte si také