TopStar

4. dubna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Johnny Depp: Překročil už všechny hranice

Zajímá vás, kam až daleko je schopný zajít Johnny Depp? Herec přijal roli v novém sci-fi thrilleru Transcendence. Dostane se v něm daleko za hranice těch nejdivočejších snů.

“Nejvíc mě zaujala představa muže, sice geniálního, ale jinak obyčejného chlapíka, co miluje svou ženu a každé ráno luští křížovky. Je schopný zajít až do bodu, kdy se z něj díky vlastnímu egu, moci a vášni stane něco jako mechanický Bůh,” řekl Depp, proč tuto kontroverzní roli přijal.

Herec třikrát nominovaný na Oscara je ze své postavy v thrilleru Transcendence naprosto unesený: “Will chce svým výzkumem a transcendencí konat dobro. Stane se ale příliš mocným, získá v podstatě přístup ke každé vědomosti světa a má kapacitu ji zpracovat.

"Je přesvědčený o své cestě a není možné ho jakkolivzastavit. Dostane se zcela mimo kontrolu, naopak ji získává nad ostatními . A v pak už je pozdě s tím něco dělat,” dodává Depp.

Jak probíhalo natáčení:

Část filmu stráví Johny Depp v podobě všemocného stroje, kdy je jeho mrtvé lidské tělo a mysl uploaduje do počítače. Běžně by herci komunikovali jen se zeleným pozadím a Depp by své výstupy zvládl sám ve studiu.

V případě natáčení Transcendence byl ale Johny přímo na place a svou roli hrál spolu s ostatními, akorát jeho výkon tvůrci promítali živě na obrazovku.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také