TopStar

21. června 2013 17:40

Blanka Konrádová

Johnny Depp prolomil mlčení: Proč opustil Vanessu Paradis?

Herec Johnny Depp (50) konečně promluvil o konci čtrnáctiletého vztahu s herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis.

„Nebylo to snadné ani pro ni, ani pro mě. Posledních pár let bylo trochu hrbolatých,“ přiznal Depp v červencovém vydání časopisu Rolling Stone. „Konec vztahu je o to horší, když jsou do vašeho vztahu zapojeny i děti,“ dodává otec třináctileté Lily-Rose a jedenáctiletého Jacka.

Johnny a Vanessa se rozešli vloni v červnu. „Vztahy jsou obecně velmi křehké. Hlavně když jste často pryč. Nebylo to snadné pro mě, pro Vanessu, ani pro děti. Ovšem náš vztah rozchodem nekončí,“ tvrdí Depp.

„Záleží mi na Vanesse, je matkou mých dětí. Vždycky tu pro ni budu. Před rozchodem jsem si hlavně chtěl být jistý, že budou v pohodě děti. Měly pro nás neuvěřitelné pochopení. Jsou silné. Oba jsme k nim hlavně chtěli být upřímní,“ dodává známý herec.

Než poznal Vanessu Paradis, byl Depp známý bouřlivák. Po rozchodu s britskou modelkou Kate Moss se uklidnil až ve Vanessině náručí. Poprvé se Johnny a Vanessa setkali v hotelu Costes v Paříži při natáčení filmu Devátá brána od Romana Polanského v roce 1998.

Depp měl tenkrát za sebou dva vážné vztahy. Nejdřív byl zasnoubený s herečkou Winonou Ryder, poté chodil s modelkou Kate Moss. Dva vážné vztahy za sebou měla i Vanessa. Když se setkali, byla bez partnera. Zrovna se totiž rozešla s francouzsko-slovinským hercem Stanislasem Merhartem. Před ním byla zasnoubená se zpěvákem Lenny Kravitzem.

V roce 2000 se Vanesse a Johnnymu narodila dcera Lily-Rose Melody, o dva roky poté přišel na svět Jack Christopher. „Děti jsme neplánovali. Byly součástí nádherné jízdy našimi životy. Prostě nám je zařídil osud,“ říká Depp.

V roce 2007 Lily-Rose v Londýně onemocněla vážnou infekcí E. coli, která způsobila, že jí začaly selhávat ledviny. Musela být převezena do nemocnice Great Ormond Street. Depp byl tenkrát tak vděčný personálu za péči a pozornost, kterou dceři věnovali, že nemocnici daroval milion liber.

S Vanessou Paradis se Johnny ale nikdy neoženil. Vždycky říkal, že své kořeny v rodině zapustil díky dětem. Nakonec i sama zpěvačka tvrdila, že svatba není důležitá. „Miluji romantiku. Řekla jsem, ať se vezmeme, ale pak, když byl náš vztah tak skvělý a z nás se stali rodiče, pochopila jsem, že manželství není potřeba,“ tvrdila Vanessa Paradis.

Deppovo jmění je odhadováno zhruba na 300 milionů dolarů. V poslední době rodina dělí svůj čas mezi domovy v Meudon na předměstí Paříže, v Los Angeles, na Bahamách nebo v Le Plan-de-la-Tour, což je malé městečko zhruba 20 kilometrů od Saint-Tropez.

-juf-

Johnny Depp na aktuální titulce časopisu Rolling Stone, Foto: Rolling Stone

Sdílejte článek

Přečtěte si také