TopStar

13. prosince 2018 11:38

Tereza Šulcová

Johnny Depp se líbal s tajemnou blondýnkou! „Jsme jen přátelé,“ vysvětluje.

Hvězda z filmu Piráti z Karibiku Johnny Depp (53) byl zastižen se záhadnou blondýnkou. Dokonce svou sladkou pusu zveřejnili na sociální síti.

Od svého rozvodu s Amber Heard v roce 2017 žije svobodný život. Své fanoušky pobláznil zveřejněnou fotkou s tajemnou ženou, ale není to prý tak, jak to vypadá. Střihoruký Edward vypadal potěšeně, když se ho tato kráska ujala a políbila ho. A o koho se nakonec jedná? Jedná se o Deppovu kamarádku, dražebnici a moderátorku Letitiu Frye a důvod polibku všechny asi překvapí.

Fanoušci zaplavili svými komentáři celou sociální síť. „To je sladké,“ píše jeden fanoušek. Další se přidává „Johnny líbá každého, koho má rád.“ - zatímco jiný píše „Jsem ráda že ho teď takto vidím, vypadá zdravěji a šťastně.“

Pod toto komentářové šílenství napsala i dražebnice Letitia Frye: „Zůstaňte v klidu, jsme jen přátelé. Jen jsme vybírali peníze pro děti v nouzi. Všechno je jen kvůli dětem,“ a dodala hashtag #alicecooperssolidrock. Johnny vydražil svoji kytaru s pomocí kamarádky ve Phoenixu v Arizoně během každoročního vánočního koncertu, který nese název Christmas Pudding a organizuje ho Alice Cooper.

Již 17 let vystupují a každoročně získávají peníze na provoz neziskového centra Rock Teen. Depp vystupoval 8. prosince s kapelou Hollywood Vampires právě na tomto vánočním koncertu. A kytara má již nového vlastníka a peníze už putují na pomoc dětem.

Depp se rozvedl s Amber Heard v lednu v roce 2017. Heard herce obvinila z domácího násilí, což se nakonec nepotvrdilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také