TopStar

1. srpna 2017 16:07

vedran

Josef Klíma v Chorvatsku: Zase jsem se koupal nahý

Investigativní novinář Josef Klíma je zásadně proti koupání v plavkách. Mokrý plavecký úbor mu na těle nedělá dobře, a tak se koupe nahý. Zásadu neporušil ani v Chorvatsku, kde ještě před pár dny odpočíval.

„I v Chorvatsku jsem se koupal na nuda pláži, koupu se nahatý, ale nikdo si mě tam nevyfotil, což považuji za štěstí,“ uvedl průvodce pořadu Očima Josefa Klímy.

Ví o čem mluví, neboť na začátku roku zaplnil společenské plátky právě fotografií, na níž je zcela nahý. Tedy bez toho, aniž by cokoliv bylo vidět, nepočítáme-li zadní partie, které tolik nepobuřují jako ty přední.

„Už jsem ve věku, kdy nemusím nic zakrývat, nemusím se dělat lepším než jsem. Nejsem naturista ani nudista, nemám tuhle filosofii, jen se nerad koupu v plavkách. Mám rád živel na těle, ať je to sluníčko nebo voda. Myslím si, že je zdravější koupat se nahý,“ dodal televizní reportér a moderátor Josef Klíma.

Přestože je mu 66 let, na jeho postavě je znát, že cvičí. Léta má osvědčený rituál, který málokdy vynechá.

„Každý den si udělám čtyřicet kliků, abych si ověřil, zda-li jsem na tom stejně dobře jako včera, před týdnem, před měsícem a před lety, protože pořád dělám těch čtyřicet kliků. A až je neudělám, tak to bude blbý,“ doplnil s úsměvem Josef Klíma.

Se známým novinářem se na obrazovkách Primy setkáte opět na podzim, kdy se do vysílání vrátí oblíbený publicistický pořad Očima Josefa Klímy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také