TopStar

17. února 2014 12:18

Josef Rychtář píše hraběti Martuccimu. To je ale obrat!

Zdá se, že manžel zpěvačky Ivety Bartošové Josef Rychtář přehodnotil své dosavadní supersebevědomé chování a rozhodl se vyžehlit, co se dá. Alespoň o tom svědčí SMS zprávy, které měl údajně poslat hraběti Martuccimu. Jeho tón je výmluvný...

Funguje to na italského hraběte Domenica? Zdá se, že tak lehké to nebude. Martucci (který nežaluje jen Rychtáře, ale také Ivetu Bartošovou ), totiž pověsil SMS na svůj Facebook a přidal i pořádně peprnou odpověď v tradičně lámané, ale stále se zlepšující češtině:

"Poslouchej, ty falešný d----e... Vidím, že když nebumbáš, jsi krotký jako beránek a místo nadávat a mlátit ženy umíš použít poslední 2 neurony, co ti v hlavě zůstaly. Za prvé ti gratuluji, že jsi tak pozorný manžel, že chceš, abych stáhl TO na tvoje jméno a kašleš na to, co jsem podal na Ivetu (to je pravá láska). A za druhý se musíš veřejně omluvit mně a panu Macurovi. A pak musíš letět do Itálie a omluvit se mojí mamince na kolenou. Pak uvidíme, jakou budu mít náladu..."

Josef Rychtář píše hraběti Martuccimu - 2. část, Foto: facebook

Jestlipak už Josef Rychtář, na kterého se teď valí jeden malér za druhým a Iveta bohužel navíc zjevně není v pořádku, kupuje letenku do Itálie?

Poslední vývoj kauz kolem Ivety Bartošové:


Přečtěte si také