TopStar

6. září 2017 08:37

vedran

Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Tomáš Klus je potřetí otcem

Zpěvák Tomáš Klus s manželkou Tamarou se rozrostli o dalšího člena rodiny. K dceři Josefíně a synovi Alfrédovi se připojila Jenovéfa. Zpěvák se o radostnou novinu podělil se svými fanoušky na sociálních sítích.

Tomáš Klus je mistr slova, což ostatně dokládají jak jeho písně, tak jeho vyjádření v médiích. Když ale oznamoval novinu o narození třetího potomka, omezil se na dvě srdíčka a všeříkající popisek: „Jenovéfa Klusová“.

Zpěvák už dřív prozradil, že se na porod nesmírně těší a přizpůsobuje mu veškeré aktivity, neboť s manželkou chtěl být na porodním sále. „Já mám rodinné léto, čekám to dítě, teda já ne, moje žena, ale já chci být doma, takže to eliminuju tím, že mám jeden, maximálně dva koncerty za týden. Jsem nervózní, jsem nesvůj,“ uvedl Tomáš doslova pár hodin před porodem.

Dcera Jenovéfa, které dost možná budou doma říkat „Jena“, „Jeny“ nebo „Jenůvka“, je tak třetím dítětem manželů Klusových. Podobně jako u dvou předchozích sáhli po netradičním jménu. Jenovéfa symbolizuje patronku Paříže, matku rodu a ploditelku života.

Tomáš a Tamara Klusovi jsou dlouhodobě zamilovaní až po uši a jejich vztah je ryze romantický. První dcera Josefína přišla na svět před čtyřmi lety, syn Alfréd pak loni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také