TopStar

25. února 2014 16:18

Josefína Rašilovová: Rozvod rodičů bude zkouška dospělosti

Je z ní krásná dvacetiletá slečna, která právě dokončila pod vedením režiséra Petra Nikolajeva svůj další film. Vzhledem k tomu, že se provalil chystaný rozvod rodičů, čeká Josefínu zájem médií.

Zatím náročnou situaci zvládá moc dobře. Na projekci snímku Na druhý pohled se sice usmívala velmi plaše, ale zhostila se jí s přehledem. Pomohl jí i kolega Jan Fanta.

Josefína žije na Vysočině, jezdí na koni a lásce ke zvířatům patří i její vyznání, které zveřejnila na sociální síti: "Pokaždý, když sednu na některého z našich koní, napadne mě ´to je on, kůň mého srdce a mojí duše´... Když se dívám, jak večer všichni svorně přijdou na večeři, každý si zajde do svého boxu (občas to někdo nedodrží co kdyby u souseda bylo něco lepšího), vrtaj se v seně, nechaj si bez díků servírovat večeři a pak mě ještě častujou různejma úšklebkama... je mi hrozně dobře a cítím se být doma se svou rodinou... rodinou, která je pořád tam, kde ji potřebuju, a neopustí mě, dokud neopustím já ji."

Josefína Rašilovová s Janem Fantou. Foto: isifa.com

Saša Rašilov podle našich informací není vůbec nadšený, že téma rozvodu padlo. Prohlásil, že už k němu nic neřekne, zmínil ho pod tlakem. Podrobnosti připravují dnes večer VIP Zprávy. Sledujte na pět minut osm na Primě.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také