TopStar

20. května 2015 16:36

Petr Cífka

Jsem panic a do svatby nezasunu! Nejdražší fotbalový obránce světa šokoval svým přiznáním

Bývalý obránce londýnské Chelsea David Luiz udivil nejen fotbalový svět přiznáním, že je panic a že svůj sexuální křest plánuje až na chvíli, kdy se ožení se svou přítelkyní Sarou Madeira.

Osmadvacetiletý obránce, který se díky přestupu z Chelsea do francouzského velkoklubu Paříž Saint-Germain stal nejdražším obráncem planety s cenou skoro jedné a půl miliardy korun, je známý jako ortodoxní křesťan. Nedávno se nechal dokonce oficiálně pokřtít v bazénu. Mnohem zajímavější ale bylo přiznání k sexuální abstinenci, které zveřejnil na svém profilu na Instagramu.

Se svou dlouholetou přítelkyní se prý rozhodli počkat až do svatby. Je to jistě hezké, morální, a pánu bohu se to musí zamlouvat. Škarohlídi a znalci Luizovy nevyrované výkonnosti (vzpomínáte na jeho strašidelné kiksy v zápasech Brazílie s Německem nebo PSG proti Barceloně?) se ale musí ptát, jestli by cesta ke stabilnější formě nevedla přes nějaké to upuštění páry v posteli.

Přece jen, Luizovi konkurenti, kteří kosí modelky a lehké dívky po desítkách, se tolika šílených hrubic na trávníku nedopouštějí…

Sdílejte článek
Štítky fotbal přiznání panic

Přečtěte si také