TopStar

21. června 2017 12:52

vedran

Jsem pyšná padesátnice, říká Nicole Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová slaví padesátiny! Americká herečka patří mezi ty nejúspěšnější stálice hollywoodské scény. Má na svém kontě jednoho Oscara, dvě manželství, 4 děti a ve svých padesáti prožívá prý své nejkrásnější období.

"Někdo nechce říkat svůj věk, ale já jsem pyšná padesátnice," říká Nicole Kidmanová. A není se čemu divit, je krásná, úspěšná a konečně i spokojená v soukromém životě. Její životní láska, country zpěvák Keith Urban, za kterého je už 11 let provdaná, pro ni samozřejmě k jejímu jubileu něco chystá.

"Mám spoustu dobrých plánů, ale samozřejmě je nemůžu prozradit," mlží Keith Urban.

Prvním manželem Nicole byl Tom Cruise, do kterého se zamilovala při natáčení společného filmu Bouřlivé dny. "Bylo to náhlé, a když jsem se zamilovala, šlo všechno ostatní úplně stranou," vzpomínala.

Stejně tak náhlý byl i jejich rozvod. Po deseti letech společného života a dvou adoptovaných dětech Tom zničehonic jejich manželství ukončil. Nicole přiznala, že vůbec nechápala proč. Přestože byla v osobním životě na dně, v profesním naopak na vrcholu. Za hlavní roli ve filmu Hodiny, který v té době natáčela, získala svého doposud jediného Oscara.

"Byla jsem tenkrát strašně smutná a ten film mě zachránil. Ukázal mi, že život jde dál."

Málokdo ví, že před druhou svatbou stihla herečka ještě zasnoubení s Lennym Kravitzem. Pak ale na párty potkala svého současného muže a bylo jasno.

"Byla to chemie. To bylo jediné, co jsme měli, a sílu chemie já nikdy nepodceňuju," přiznává dál Kidmanová.

Na Oscara byla čerstvá padesátnice za svůj profesní život nominovaná celkem třikrát – za hlavní role ve filmech Moulin Rouge a Králičí nora a naposledy za vedlejší roli v novém snímku Lion.

Sdílejte článek

Přečtěte si také