TopStar

19. dubna 2013 11:49

Blanka Konrádová

To jsou ale urážky! Pepa Vojtek tohle určitě nerozchodí

A je tu další umělec, který si vylepšil jméno. Marian Vojtko se původně jmenoval Marián, ale chtěl prý, aby jeho jméno mělo světový nádech, a tak si ho trošku pozměnil. A dalo by se říct, že skutečně prožívá mezinárodní úspěch.

Byl objeven na Slovensku a teď dobývá muzikálová jeviště i v Česku. Po Draculovi, Hraběti Monte Christo a dalších projektech vstupuje do muzikálu Casanova. Tam s ním hraje i Josef Vojtek, lídr skupiny Kabát. „Já jsem mladší a hraju staršího hraběte a Pepa, který je škaredý jak opice a navíc starší, hraje mladého Casanovu!“ durdí se Marian. Zdeněk Barták, autor hudby, mu ale připsal pár písniček, takže určitě nepřijde zkrátka, co se prostoru na jevišti týče.

Marian právě oslavil čtyřicáté narozeniny. Je svobodný a je dobrá partie. Nedávno kolaudoval rodinný dům. „Občas tam mám dámskou návštěvu, která uklidí, ale zatím jsem se na vážný vztah necítil.“ Chybu prý vidí u sebe. „Už mám zavedený určitý životní styl, nemám rád, když mi někdo něco přikazuje a přesouvá moje věci na jiné místo. A pokud si tam dáma přinese kartáček na zuby, tak je konec.“ Držitel Thálie 2010 se teď ale čerstvě zamiloval, tak uvidíme, jestli se konečně neusadí.

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také