TopStar

26. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

To jste ještě neviděli: Victoria Beckham se umí smát!

Ledová královna Victoria Beckham (39) konečně roztála. Jen před pár hodinami se na svém Facebooku pochlubil rozesmátou fotkou své ženy Victorie fotbalista David Beckham (38).

Neobvyklý snímek naprosto šokoval fanoušky hvězdného páru. Na fotce se totiž jeho žena směje na celé kolo. Slavný fotbalista chtěl všem ukázat, že je jeho Victoria ve skutečnosti jiná, než jak vypadá na veřejnosti.

Na Facebook Beckham ke snímku připsal i vzkaz: „Podívejte, říkal jsem vám, že se směje!“ David má na svém profilu 27 milionů příznivců, takže mu během chvilky fotografii „lajkovalo“ skoro 400 tisíc fanoušků z celého světa. Příznivci Davida Beckhama na Facebook vzápětí také přidali 11 tisíc komentářů.

V tuto chvíli jsou oba manželé v Číně. Victoria do Pekingu přijela podpořit Davida, který na Východě podporuje sport jako vyslanec čínského fotbalu. Oba manželé tu také společně vystoupili v televizní show.

Na cestu si bývalá členka skupiny Spice Girls do kufrů přibalila i šaty ze své kolekce s názvem Victoria Beckham. Sama pak na Twitteru uveřejnila fotografii nejen ze soukromí, ale i z natáčení show, kterého se sama s manželem účastnila. „Děkuji moc svým fanouškům, kteří mě tady v Pekingu vítali,“ připsala na Twitter.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Peking Facebook Twitter David Beckham Victoria Beckham Spice Girls fotbalista

Přečtěte si také