TopStar

17. června 2018 21:00

Jste milovníky American Horror Story? Pak vás potěší nová řada seriálového hitu

Vyšly nové oficiální informace o osmé řadě seriálu American Horror Story. Seriálový hit si získal srdce nejednoho fanouška. Pro tentokrát půjde o propojení příběhu první řady s řadou třetí. A právě tyhle dvě řady byly své doby ty nejoblíbenější. Jistě tedy máme nač se těšit.

‚‚Propojení řady Murder House a Coven určitě nevyjde příští rok. Protože vyjde už letos! Tenhle rok v září budou vědmy v kurzu,‘‘ napsal na svém Twitteru tvůrce nové řady Ryan Murphy. Připomeňme, že koncept celého seriálu spočívá v tom, že každá nová sezóna pojednává o příběhu z úplně jiného soudku a nesouvisí s řadami předchozími. I přesto se hojně opakuje herecké osazenstvo a diváci si tak musí zvykat na jeden obličej v několika různých rolích. Murphy už dokonce zveřejnil jména těch herců, kteří si v nové sezóně seriálu zahrají.

Evan Peters si zahraje role hned dvě. Tateho Langdoma z první řady a Kyleho Spencera ze sezóny třetí. Oscarová herečka Kathy Bates si sice zahrála jen v sezóně třetí, i přesto si v nové řadě střihne roli také. Osmá sezóna se bude vysílat na televizní stanici FOX už v září letošního roku. Seriál si vysloužil dvě ceny Zlatého glóbu a pět sošek Emmy.

American Horror Story poukazuje divákům na hříchy americké minulosti i přítomnosti. Jde o vskutku pozoruhodný případ, jelikož seriál vrhá na americkou minulost a přítomnost ponurý, ale zároveň i komický pohled. Jde tedy o jakousi formu tragikomedie. Teď se bude jednat o celou řadu zasazenou do budoucnosti. Celá sezóna v budoucnosti by měla být pouze ta osmá – pravděpodobně s občasnými flashbacky.


Přečtěte si také