TopStar

7. ledna 2019 13:17

Tereza Šulcová

„Jste od narození neplodný,“ řekl lékař milionáři, který má tři děti!

Svět se obrátil milionáři Richardu Masonovi (55), který při lékařském vyšetření zjistil, že ani jedno dítě není jeho. Spoluzakladatel firmy MoneySupermarket.com je nyní na dně.

Po zjištění, že jeho děti nejsou biologicky jeho vlastní, si podnikatel myslel, že se zabije. Po lékařském vyšetření mu byla zjištěna cystická fibróza, což je onemocnění, které u mužů způsobuje neplodnost. Toto onemocnění je dědičné a vrozené. Milionář je tedy neplodný již od narození, a tudíž nikdy nemohl mít děti, a rozhodně ne tedy hned tři.

Milionář byl v manželství s Kate přes dvacet let, ale před pár lety se rozvedli a jeho exmanželka na rozvodu „vydělala“ pěkný balík peněz. To se ale ještě neprovalila kauza o tom, že Mason není otcem dětí. Nyní exmanželku poslal k soudu kvůli újmě a požadoval od ní odškodné ve výši 250 000 liber (7 milionů korun). Spor vyhrál a dvouletá právní bitva je teď u konce. Podle soudu nemusí exmanželka zveřejňovat totožnost biologického otce. Pravděpodobně to bude z důvodu, že sama neví, kdo to byl a na internetu hledá pravého otce dětí. „Nabízím 140 tisíc korun tomu, kdo má nějakou informaci o biologickém otci mých dětí,“ píše exmanželka Masonová.

Deníku Daily Post se podnikatel svěřil, že nebýt jeho nové lásky Emmy Louise Jones-Mason, tak by si sáhl na život. „Opravdu bych byl mrtvý, kdyby nebylo Emmy. Představte si, že vaši tři synové nejsou vlastně vaši... V tu chvíli se mi rozpadl svět,“ vysvětluje milionář. „Tento čin jsem neudělal jen kvůli mé novomanželce, byla to láska, která mě zastavila. Láska zvítězí nad vším,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také