TopStar

9. prosince 2015 12:52

Michal Chalupa

JUCHUUUU! Můžete začít SLINTAT: Tyhle hollywoodské krásky uvidíte v roce 2016 nahé!

Nový rok už klepe na dveře a s ním přijde i natáčení nových filmů. A které nás zajímají nejvíc? No přece ty, v nichž naše oblíbené hollywoodské krásky uvidíme bez vršku! A ideálně i bez spodku. Které nám toto přání splní?

1. Emma WatsonOd doby, co je tahle holka plnoletá, čekáme. A přehnané nároky rozhodně nemáme, stačí pouze její oblečení na podlaze. Teď to konečně vypadá, že dopis Ježíškovi už dorazil a naše přání se vyplní. V následujícím roce má Emma natáčení, kde by konečně měla být vidět v celé své kráse.

2. Sarah HylandKráska známá především rolí v seriálu Taková normální rodinka má pro rok 2016 nový cíl. Chce se konečně vymanit z rolí teenagerek. No a je snad lepší způsob, než natáčet film, kde se svlékne? Dle zdrojů z okolí NENÍ!

3. Mila KunisDěťátko je větší a větší a Mila plánuje návrat do práce. Nehodlá to přehánět, ale ví, že musí být vidět. A taková malá a nahatá rolička je naprosto ideálním řešením. No ne?

4. Jennifer Love HewittKariéra herečka je dlouhá a stabilní, a přesto, že v mnoha filmech či seriálech, ve kterých hrála, by scéna bez oblečení byla na místě, nikdy k tomu nedošlo. Teď se ale šušká, že právě rok 2016 by měl být pro její fanoušky zlomový. Jennifer se totiž svlékne!

Sdílejte článek

Přečtěte si také