TopStar

3. dubna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Justin Bieber bude otcem! Tuto novinku zveřejnil na apríla!

Nejdříve na sociální síti zveřejnil snímek z ultrazvuku, na kterém je vidět obrys miminka. A aby mu lidé věřili, následně k ní přidal fotografii své manželky Hailey s těhotenským bříškem, jak sedí na nemocničním lůžku. Jednalo se o žert nebo vtipně načasované překvapení?

Jistě že o žert! A pořádně promyšlený. Jako první pustil do světa snímek z ultrazvuku, ke kterému nic nenapsal a čekal na vyjádření od sledujících. Fanoušci začali gratulovat, někteří naopak hlásali, že se jedná o apríl.

Jen chvilku nato zveřejnil zpěvák sérii třech fotografií se svou manželkou Hailey, která si drží těhotenské bříško. Snímky pochází z nemocnice a pravděpodobně se blíží k porodu. Lidé začali skutečně gratulovat, ale i tak se našli tací, kteří říkali, že se jedná o fotomontáž.

„Kdybyste si mysleli, že se jedná o apríl, tak to apríl není,“ napsal Bieber k sérii snímků. Ovšem i toto byla lež! Jedná se pouze o velmi dobrou fotomontáž. A to není všechno.

Do třetice zveřejnil Justin fotografii opět z ultrazvuku, kde na snímku není miminko, ale pes! „Byl to žert, hlupáci,“ napsal pod snímek. Lidé si z něj pod fotkou utahují, že jsou z toho zničení. Těchto ironických poznámek je tam více než dost. Vyjádřila se i Justinova manželka Hailey. „Haha, velmi vtipné,“ pravděpodobně se jí žert na její osobu moc nelíbil.


Přečtěte si také