TopStar

21. března 2014 10:10

Jana Fikotová

Justin Bieber prodává dům Khloe Kardashian. Nejdřív ale musí zaplatit dluh: 85 000 dolarů!

Po velkých neshodách se sousedy prodává kanadský zpěvák Justin Bieber (20) své sídlo v Kalifornii. Zálusk na něj má sestra slavné Kim Kardashian Khloe (29). Má to ale háček. Bieber musí nejdřív zaplatit dluhy nařízené soudem, aby mohl sídlo prodat.

Khloe Khardashian, hvězda televizního seriálu Keeping Up With Kardashians, zažila se svým ex všelico. Podváděl ji a byl závislý na kokainu. Kardashian v prosinci podala žádost o rozvod a pak prodala jejich farmu Tarzana herečce Kaley Cuoco za 5,5 milionů dolarů. Teď se rozhodla, že si za 7,2 milionu dolarů koupí panské sídlo v Calabasas v Kalifornii, které patří zpěvákovi Justinu Bieberovi.

Místní usedlíci tak mají důvod k radosti. „Vyměníme kohokoli za Biebera,“ přiznali jednohlasně sousedé Jeffrey a Suzie Schwartz Daily News. Popová hvězda totiž s nimi měla nespočet hádek a k tomu spoustu konfliktů s policií. „Jednalo se především o hluk z domu a bezohlednou jízdu. Jsme velmi šťastní, že to takto dopadlo a dům brzy změní majitele,“ dodávají starousedlíci.

Justinovo vystěhování ale nebude jen tak jednoduché. Zpěvák totiž čelí obvinění z vandalismu. Měl totiž údajně házet syrová vejce na dům manželů Schwartzových. Pan Schwartz na polici nahlásit škodu a navíc útok na jeho osobu.

Bieber Kalifornii opustil krátce po údajném vajíčkové incidentu. Koncem ledna ho policie zatkla na Miami Beach a obvinila nejen z již zmíněného vandalismu, ale i za divokou jízdu v zapůjčeném závodním Lamborghini.

Celkem má Bieber zaplatit podle stavební firmy, která prováděla opravy na sídle Santa Monica manželů Schwartzových, 85 000 dolarů. Pak se teprve bude moct zpěvák ze svého domu vystěhovat. Khloe Khardashian zatím nezbývá nic jiného než čekat, až Bieber milostivě najde svou šekovou knížku.

-juf-


Přečtěte si také