TopStar

25. dubna 2014 08:47

Justin Bieber: Výslech na letišti. Co zase provedl?

Sotva dosedlo letadlo z Japonska v Los Angeles a zpěvák Justin Bieber (20), o kterém nebylo podezřele dlouho slyšet, se vynořil v odbavovacím prostoru se svými dvěma bodyguardy, odvedla si ho imigrační policie k výslechu. Co provedl?

Možností je několik. Nejpravděpodobnější z nich je, že Justin Bieber může mít potíže v souvislostí s peticí amerických občanů, kteří požadovali jeho deportaci do Kanady (Justin je Kanaďan) a zrušení zelené karty. Oficiální podnět (petici podepsalo 273 tisíc lidí) obdržel Bílý dům, který se prostřednictvím tiskového mluvčího nechal minulý týden slyšet, že nebude věc komentovat.

Díky petici se však mohl dostat ještě pod větší drobnohled úřadů – tentýž "efekt" bezpochyby vyvolalo i jeho lednové zatčení.

Další z možností, které na něj mohly upozornit, jsou obvyklé potíže personálu letadla (pilotů i letušek), ke kterým během Justinových vzdušných přesunů dochází. Kdo ví, co se na palubě zase dělo.

Piloti už museli nasazovat i dýchací masky, aby zabránili vdechnutí marihuanového kouře (letadlo jím bývá zamořené), a prošli profesními testy na drogy.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také