TopStar

24. ledna 2014 11:38

Justin Bieber: Zničil ho tenhle muž?

Není pochyb o tom, že má zpěvák Justin Beieber tentokrát fakt závažný průšvih. Po propuštění na kauci čeká, jak se dál bude vyvíjet kauza zatčení kvůli řízení v opilosti. Co na to jeho bývalý manažer Scooter Braun? Nestojí náhodou právě on za tím, co se s Bieberem poslední dobou děje?

"Miluju tě," pověsil Braun krátce po čtvrtečním zatčení zpěváka na Twitter. On byl jedním z posledních lidí, kteří mohli Biebera zachránit. Scooter Braun (sám nadějný hudebník) a opravdu ceněný manažer byl až donedávna jednou z posledních spojek do reálného světa. Pracoval s Justinem několik let a podle svědků mu dal na podzim i ultimátum ohledně chování. Nakonec ho Bieber doslova vykopl na dlažbu. Později se roztržky snažil vysvětlit: "Byl jako můj otec. Ale když jsem vyrostl, těžko přijímal můj názor."

Scooter k tomu říká:

"Pokaždé, když jsem se ho snažil před čímkoliv varovat nebo mu něco vytýkal, cítil jsem, že to našemu přátelství ubližuje," řekli Scooter už před časem. "Cítil jsem z něho tu rebelii," připouští a je tedy jasné, že se Justin Bieber vymknul kontrole a se Scooterem Braunem zmizel prakticky poslední člověk, na jehož názor by alespoň trochu dal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také