TopStar

4. srpna 2015 14:59

Michal Chalupa

Justin se má na co těšit: Selena Gomez spřádá ďábelský plán na jeho další PONÍŽENÍ!

Je to ale pomstychtivá mrška! Zatímco Justin Bieber (21) věčně skuhrá, jak by chtěl Selenu Gomez (23) zpátky, tak ona má naopak pocit, že se s nevěrníkem dosud nevypořádala! A protože je pěkně mazaná, kouká z pomsty ještě něco vytlouct…

Většině z nás to nic neřekne, ale jestli je dnes někdo v Hollywoodu opravdu žádanou celebritou, je to Amy Schumer (34). Americká herečka, stand-up komička, scénáristka a producentka má davy fanoušky i mezi slavnými, a v podstatě každý by se po jejím boku chtěl blýsknout. Obzvlášť populární je komediální show Inside Amy Schumer.

Nedávno se Gomez v rozhovoru pro jedno americké rádio svěřila, že je stejná jako ostatní, Amy úplně žere a moc by si přála v její show vystupovat. „Všichni chtějí dnes spolupracovat s Amy, Selenu nevyjímaje. A Amy to zvažuje. Jenže jedna věc, kterou bude určitě chtít je, aby si Selena dělala otevřeně legraci na účet Justina Biebera. Jedině to jí zajistí se stát součástí show,“ svěřil webu HoolywoodLife zdroj ze zákulisí pořadu. Selena prý určitě neodolá a Justina tak kvůli ní čekají další bezesné noci.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez show

Přečtěte si také