TopStar

20. dubna 2015 10:48

Lucie Průchová

Justin Timberlake odtajnil první fotku svého syna. Je Silas víc podobný jemu, nebo Jessice Biel?

Justin vystavil na svém Instagramu úplně první fotografii svého syna Silase. Drží ho v náručí maminka Jessica Biel (33), které to opravdu moc sluší i bez líčidel, kdo by řekl, že před nedávnem porodila.

Silas je ještě novorozenec, narodil se totiž teprve před týdnem, 11. dubna, a zdá se, že se má čile k světu. Tato rozkošná fotografie zachycuje šťastnou maminku Jessicu se svým prvorozeným synem, který mžourá do objektivu.

Jeho modré oči jsou zvýrazněné roztomilým, malým sportovním dresem. Je to dres Justinova oblíbeného basketbalového týmu.

Justin zveřejnil snímek na svou instagramovou stránku s titulkem: „Timberlakové jsou připraveni!!!“

Čerstvá maminka vypadá nádherně a vůbec nepotřebuje tuny make-upu na to, aby byla krásná. Její outfit s modrou baseballovou čepicí jí prostě „sekne“ a vůbec neřeší, že jí vykukuje pod tílkem modrá krajková podprsenka.

Zdroj blízký páru řekl: „Justin je tak nadšený, vůbec neví, co se s ním děje. Jessica si přála chlapce, a funguje jim to spolu perfektně."

Pár má v plánu se v blízké budoucnosti vrátit do svého sídla v Hollywood Hills, protože Jessica otevírá svou novou restauraci, Au Fudge v Los Angeles.

O to, že budou těžko zvládat výchovu Silase a k tomu své kariéry, se nemusí bát. Dvojice má velikou podporu u svých přátel a rodinných příslušníků. Hlavně je tu matka Justina, Lynn Harless, která je svým vnoučkem zcela uchvácena a nejradši by jim ho vůbec nevrátila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také