TopStar

12. února 2018 09:00

Justin Timberlake proslavil po celém světě 13letého chlapce! Ten prožívá nešťastnější chvíle svého života

Ještě před pár dny 13letého Ryana McKenna nikdo neznal. Byl to obyčejný chlapec, který dorazil se svým tatínkem na Super Bowl v Minneapolisu. Klukovi se podařilo ocitnout na správném místě ve správnou chvíli a podařilo se mu udělat si se zpěvákem Justinem Timberlakem selfie. Dnes zná chlapce celý svět!

Je zřejmé, že fotografie si dělá Justin se svými fanoušky den co den, ale zrovna Ryan a jeho fotka se zpěvákem nadchla uživatele sociálních sítí nejvíce. Jakmile Timberlake přišel do sektoru, kde seděl otec se svým synkem, chlapec se okamžitě ocitl vedle hvězdy a začal se soustředit na svůj telefon, jako by úplně zapomněl, kdo stojí vedle něj. Uběhla více jak minuta, než se chlapci podařilo nastavit kameru a konečně fotku pořídil.

‚‚On si celou dobu googloval, kdo je to Justin Timberlake nebo co? Nebo se ptal mámy, zda si má udělat fotku se svým oblíbeným zpěvákem?“ zněl jeden z mnoha komentářů na účet klidného Ryana.

Sám chlapec se nechal slyšet, co se doopravdy stalo poté, co byl pozván do televizní show Ellen Degeneres. ‚‚Vůbec jsme si s tátou nemysleli, že se Justin ukkáže v našem sektoru. Jak jen jsem ho spatřil, hned jsem šel do té řady, kde Timberlake stál. Nohama i rukama jsem si udělal mezi všemi cestičku. Ale jak jsem se ocitl vedle něj, přestala mi fungovat kamera. Právě proto mi tak dlouho trvalo než jsem se zorientoval a nastavil foťák. Naštěstí se ukázalo, že Justin je trpělivý a počkal na mě,“ zmínil nadšený Ryan.

Poté, co se chlapec v show vyjádřil, sám Timberlake mu zavolal a nabídl Ryanovi schůzku. Chtěl se seznámit s celou jeho rodinou a popovídat si. I když je McKennovi pouhých 13 let, se svou stávající slávou se vypořádává skvěle. Ryan si už přejmenoval svůj instagramový účet na Ryantheselfiekid. Nyní je na chlapcově Instagramu přes 196 tisíc sledujících, ale po nových selfies s Justinem se číslo jistě ještě zvedne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také