TopStar

2. února 2018 18:03

Justin Timberlake si zatančil se svou ženou v novém klipu

Zpěvák Justin Timberlake potěšil před měsícem své fanoušky a vydal po dlouhé době nový klip. Nyní představil světu další Man of the Woods. Ve čtyřminutovém videu, které má už přes 200 tisíc shlédnutí na YouTube, předvedla hudební hvězda i svou ženu Jessicu Biel. Ta si v romantických šatech se svým mužem zatančila.

Podle fanoušků Timberlaka se jeho žena perfektně se svou rolí vypořádala. Klip je prý velmi milý a příjemný. ‚‚Nádherný pár! A písnička i klip jsou skvělé,“ zněl jeden z nadšených komentářů. Objevilo se i pár komentářů, že prý Justin vypadá při tanci poněkud neohrabaně, to ale nevadí a stále zůstává okouzlující.

Píseň je součástí v pořadí pátého zpěvákova alba pod stejnojmenným názvem Man of the Woods. Jak se dříve muzikant nechal slyšet, velký vliv měla na toto album právě jeho žena Jessica Biel a tuto píseň věnoval jen jí. Na albu se objeví ještě jedna píseň (Young Man), která je věnována Timberlakově synovi Silasovi.

‚‚Toto album je skutečně výtvorem spíše mého syna, mé ženy a celkově rodiny. Právě rodina na něj měla vliv větší než u jakéhokoli jiného alba,“ nechal se zpěvák kdysi slyšet.

Připomeňme si, že je to teprve pár hodin, co zpěvák oslavil své sedmatřicáté narozeniny. Na tuto počest zveřejnila Jessica Biel na svém Instagramu velmi něžnou fotku a napsala k ní, že je na svého muže neuvěřitelně pyšná. A on jí dal opětně důvod takovou větu napsat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také