TopStar

4. července 2018 12:00

Justin Timberlake vyvezl svou milou do romantické Paříže

Pro někoho je Paříž centrem módy, pro jiného zas nejromantičtějším místem naší planety. A pokud se zde některé hvězdy snaží stihnout co nejvíce módních přehlídek, další si zas chtějí užít malebných uliček protkaných uměleckou atmosférou. A právě to je i případ pěvecké hvězdy Justina Timberlaka (37).

Svou ženu Jessicu Biel (36) vyvezl Justin do Paříže. Ale nebylo to kvůli novým kolekcím módních domů. Na svém Instagramu zveřejnil zpěvák romantickou fotku, na které objímá svou milou a něžně ji líbá s Eiffelovkou v pozadí.

‚‚Vy jste můj nejoblíbenější pár,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů. Není to ale jen romantika, proč se dvojice do metropole Francie vydala. Timberlaka zde čekají dva koncerty, kterých se fanoušci už pořádně dlouho nemohou dočkat. Poté se vydá do skotského Glasgow, Londýna, Amsterdamu a dalších evropských měst. Na podzim završí své turné ve Spojených státech.

Zda se na turné vydá i jeho žena a tříletý syn Silas se zatím neví. Herečka se v současnosti chystá na natáčení druhé řady seriálu The Sinner. Je tedy možné, že se brzy vrátí domů.

Není to tak dávno, co zpěvákovi vyšlo v pořadí jeho páté album pod názvem Man of the Woods. Jak dříve muzikant zmiňoval, velký vliv měla na toto album právě jeho žena Jessica Biel a některé písně věnoval jen jí. Na albu se objevila i skladba Young Man, která je věnována Timberlakově synovi Silasovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také