TopStar

17. března 2019 08:00

Tereza Šulcová

K nepoznání: Herec, který hrál Joeyho Tribbianiho z Přátel změnil vizáž!

Herec Matt LeBlanc změnil svou image. K šedým vlasům si nechal narůst i plnovous, který ukázal na Jimmy Kimmel Show, kde hovořil o svém nejnovějším seriálu Man with a plan.

Matt ukázal svůj nový plnovous u televizního moderátora Jimmy Kimmela, kam byl pozván, aby představil seriál Man with a plan, kde hraje hlavní roli. Tento televizní seriál byl uveden v roce 2016 a má již tři série po přibližně dvaceti epizodách. Herec si pro tuto příležitost vzal modrou košili a klasické džíny.

Fanoušci byli zklamaní, když jejich oblíbený herec po třech sezónách oznámil, že končí s moderováním seriálu Top Gear. LeBlanc se v tomto pořadu objevil již v roce 2012 ale coby host. Tenkrát televizní relaci moderoval Jeremy Clarkson. V roce 2016 ho oslovila samotná BBC. „Můj seriál Epizody se pomalu ale jistě blížil ke konci a já jsem potřeboval práci. Tak jsem si řekl: Proč ne?“ řekl herec v talk show Jamese Cordena.

Důvod ukončení není znám, ale o práci pravděpodobně nouzi nemá. Seriál Man with a plan je u amerických diváků velmi oblíbený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také