TopStar

30. května 2015 18:43

Tereza Javorová

Kadeřník mrtvých, porno nebo striptér? Neuvěříte, čím se živili slavní muži, než dobyli filmový svět!

Cesta ke slávě bývá trnitá a své o tom ví třeba i takoví krasavci jako Brad Pitt, Hugh Jackman nebo Matthew McConaughey. Neuvěříte, čím se museli živit!

Existuje nějaká práce, kterou byste nedělali ani "za všechny prachy"? Někdy si holt vybírat nemůžete, a i když tito muži dnes vydělávají miliony a jsou miláčky všech žen, ke svému úspěchu se museli propracovat. A často přes šílená povolání!

Matthew McConaughey

Herec s uhrančivým pohledem patří k těm nejlépe placeným v Hollywoodu. Přesto si jako student musel chodit přividělávat ke slepicím! Za pár dolarů na hodinu čistil kurníky.

Hugh Jackman

Drsného Hugh Jackmana, který dokáže tak přesvědčivě zahrát Wolverina, byste možná tipli na vyhazovače či hasiče. O to víc vás možná překvapí, že si v mládí přivydělával jako klaun na dětských narozeninových oslavách!

Brad Pitt

Cože? Co tu dělá božský Brad Pitt, který se už jako mladíček objevil na filmovém plátně? Než se ale stal slavným, živil se jako stěhovák, řidič limuzíny pro striptérový klub nebo jako kuře! Ano, byl navlečený v kostýmu kuřete a rozdával letáky místního fast foodu!

Danny DeVito

Jako student pracoval komický herec Danny DeVito jako kadeřník. A to nejen v salonech, ale i v márnicích! Česal prý zásadně starší dámy.

Patrick Dempsey

Kdyby se z Patricka Dempseyho nestal herec, zcela určitě by byl kouzelníkem, iluzionistou nebo jiným kejklířem. Vedl si dokonce tak dobře, že se v mezinárodní soutěži žonglérů umístil na druhém místě!

Channing Tatum

Channing Tatum se na roli Mikea ve filmu Bez kalhot nemusel nějak zvlášť připravovat. S povoláním striptéra má totiž četné zkušenosti! Před kariérou herectví se živil právě jako model, tanečník a striptér.

Christopher Walken

Co mají společné Christipher Walken a Sylvester Stallone? Oba pracovali u lvů! Sylvester sice jen čistil lví klece, ale Christopher díky svému přirozenému respektu a charisma byl dokonce krotitelem lvů.

Jon Hamm

Nejblíže k "herectví" se ze zmíněných gentlemanů dostal Jon Hamm, který je dnes známý díky seriálu Mad Men. Nějaký čas se totiž živil jako scénograf v pornu! "V podstatě to znamenalo stěhovat nábytek kolem zpocených nahých lidí. Nebyla to sice práce snů, ale ty peníze se hodily," vzpomíná Jon.


Přečtěte si také