TopStar

1. června 2015 12:35

Petr Cífka

Kam se hrabou Leoš s Rytmusem! Nejdražší celebrity berou za vystoupení v klubu přes 20 mega!

Ty nejlepší kluby musí mít vždycky něco navíc. Hvězdný lesk ale stojí dost peněz!

Mixovat ty nejlepší drinky, lákat ty nejslavnější DJs, mít drahou aparaturu a dostatek reklamy v médiích. Ty nejslavnější světové kluby musí denodenně bojovat o pozornost, protože chlastu a hezkých holek je sice na světě dost, ale když máte něco navíc, bude se u vás stát fronta. A to něco navíc lze občas zajistit nikoliv nákladnou billboardovou kampaní, ale obyčejnou – byť ještě nákladnější – šuškandou. Jakmile totiž váš klub navštíví nějaká ta celebrita, okamžitě se to roznese po bulvárních kanálech a sociálních sítích. A do čtyřiadvaceti hodin bude narváno. Teď už jen vyřešit, jak hluboko máte do kapsy. Ke všemu svolných zpěvaček i proslulých párty girls jsou tucty – stropem je jen vaše fantazie a limity podnikové kreditky. Kdo všechno je vlastně otevřeně k mání?

Lady Gaga (sto tisíc dolarů)

Popová senzace už možná nezáří nejjasněji, ale stále vyprodává koncerty. Pokud jí zamáváte před nosem pořádným balíkem, opráší některý ze svých extravagantních kostýmů a přijde se na soukromý večírek pobavit s vašimi hosty. Ale pozor – v ceně je pouze zdvořilostní konverzace a krátké setrvání. Za vystoupení s mikrofonem dáte mnohonásobně víc.

Paris Hilton (sto padesát tisíc dolarů)

Slavná hoteliérka pořád zvládne propařit celou noc, takže si dejte ke 150 tisícům dolarů honoráře bokem ještě pěknou sumičku za vypité drinky, snědený catering a další výdaje pro Paris a její partičku, která ji neomylně následuje na každém kroku. Majitelé klubů, kteří si Paris "objednali" vám ale potvrdí, že efekt se dostaví rychle a spolehlivě.

Charlie Sheen (dvě stě tisíc dolarů)

Za víc než pět milionů korun se Charlie nechá přivézt vaší limuzínou přímo do klubu, přivede pár hezkých holek a zlije se pod obraz. To všechno na váš účet, ale buďte si jistí, že ho bude pronásledovat hejno paparazzi, kteří jméno vašeho klubu roznesou do nejvýznamnějších bulvárů. Pak už je to jenom na vás, abyste na bleskové popularitě trhli dost peněz.

Mariah Carey (čtvrt milionu dolarů)

Hvězda dob minulých momentálně září v Las Vegas a její gáže je pořád astronomická. Chcete, aby vám zazpívala jednu písničku na přání? Připravte si 250 tisíc. Kaddáfí si svého času takhle objednal hned čtyři a Maruška bez váhání přijela. Dodnes se sice trochu stydí, ale peníze nevrátila ani nevěnovala na charitu. Inu, milion dolarů nesmrdí od nikoho.

Kim Kardashian (tři sta tisíc dolarů)

Kdysi dávno dělala Kim podržtašku Paris Hilton. Od těch dob se hodně změnilo a zatímco blonďatá pařmenka dneska bere svých sto padesát, Kim by za takovou částku ani nezamávala z okénka své limuzíny. Za tři sta tisíc přijde sama, pokud přihodíte pár set tisíc, vezme s sebou ségry nebo rovnou Kanyeho. A to se pak budou zákazníci jenom sypat.

Christina Aquilera (milion dolarů)

Proč ten skok směrem vzhůru? Christina totiž jen tak pařit nechodí a odmítá se stavit jen tak na skok, aby pobavila hosty. Pokud ji chcete, tak se vším všudy – objednejte si soukromý koncert za rovný milion. Zpěvačka přijede, zazpívá čtyři až pět písniček, pobaví hosty a vyfotí se s nimi. To už stojí za trochu rozhazování, ne?

Beyoncé (dva miliony dolarů)

Stejný případ jako Christina, akorát ta cena za hodinovou performance je ještě trochu vyšší. Není divu, když Beyoncé pořád patří mezi aktivní a megaúspěšné zpěvačky. Navíc je po ní hlad, protože manželské povinnosti ji vytěžují víc, než by si fanoušci přáli. Mít ji hodinu jenom pro sebe? To je k nezaplacení.

Lindsay Lohan (patnáct tisíc dolarů)

Jste trochu nesví z těch olbřímích cen a banka vám nechce zvýšit povolený debet? Vsaďte své karty na Lindsay Lohan. Sice už moc nehraje, ale bulvár ji stejně pronásleduje – často už jen ze setrvačnosti. Přijede kamkoliv, vypije i okenu, a nemusíte ji k ničemu moc pobízet. Taková nízkoúdržbová celebrita se slevou je hotový dar z nebes!

Podívejte se na Beyoncé jako MM:


Přečtěte si také