TopStar

13. dubna 2018 09:30

Kam zmizel Leo Beránek? Fanoušci rozpoutali vlnu spekulací

Budou tomu tři roky, co se divoká hvězda showbyznysu oženila s pornohvězdou Connie Hozak (23). O rok později se manželům narodila dcerka Violetta, a nic tak nenasvědčovalo rodinným problémům. Zdálo by se tedy, že Leo Beránek (27) má problémové období za sebou, náhle však od rodiny zmizel... Jak to ale skutečně je?

Zdálo by se, že někdejší účastník ‚‚Hotelu Paradise‘‘ prožívá rodinnou idylku. Na svém Instagramu zveřejňoval láskyplné snímky s dcerkou a veřejnost tak doufala, že se z něj stane plnohodnotný taťka. Beránek se ale údajně sebral a zmizel. Veškerá morální i finanční zodpovědnost za dcerku Violettu, tak padla na jeho ženu Connie Beránkovou. Je tomu ale skutečně tak?

‚‚Doufám, že někde pláčeš a modlíš se. Doufám, že se tvoje duše mění a že najdeš svůj vnitřní mír, až budeš padat na kolena s modlitbou na rtech. Někdy se za tebe celé noci modlím, že jednou, jednoho dne možná spatříš světlo. Někdo říká, že by sis měl sám zažít to, cos způsobil. Ale já vím, že v životě dostaneš to, co jsi dal,‘‘ napsala manželka na svém Instagramu. Zdálo by se, že se jedná o slova věnovaná jejímu muži. Dívka se však nechala slyšet, že šlo o text jedné písně, který byl věnován jedné jí velmi blízké již zesnulé osobě.

„Existují ale věci, které dokáže odpustit jen bůh. A proto se za tebe budu dneska v noci zase modlit,‘‘ pokračovala dívčina slova. A už o něco později Beránková dost ostře reagovala na všelijaké dedukce o manželově nezodpovědnosti a zmizení. ‚‚S Leem řešíme občas klasické trable jako v klasickém manželství. A opravdu mě naštvalo, že takové lži někdo vůbec zveřejňuje.‘‘ Podle vyjádření Connie se mají s manželem dobře a není jediný důvod, proč si myslet něco jiného. Přejeme tedy hodně štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také